• ساعت : ۸:۲۹:۱۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ 
  • تعداد بازدید : 52
بازدید نماینده ولی‌فقیه در سازمان از مركز ملی تحقیقات شوری

حجت‌الاسلام سعیدیان نماينده ولی‌فقیه در سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی روز 25 بهمن سال 1399 از مرکز ملی تحقیقات شوری بازدید نمود. ایشان ضمن بازدید از گلخانه و فضاهای تحقیقاتی مرکز ملی تحقیقات شوری در جلسه‌ای با اعضای هیات علمی و کارکنان مرکز  حضور به هم رساند.

در این جلسه ابتدا دکتر دهقانی رئیس مرکز ملی تحقیقات شوری ضمن معرفی مرکز ملی تحقیقات شوری، مسئولیت‌ها و فعالیت‌های این مرکز را برشمرد و مهم‌ترین دستاوردهای سال‌های اخیر را تشریح کرد. دکتر دهقانی در ادامه به رویکرد مرکز در ایجاد پایلوت‌های تحقیقاتی و اهمیت آن‌ها در توسعه علم اشاره‌ای داشتند و از حجت‌الاسلام سعیدیان به‌خاطر حضورشان سپاسگزاری کردند. حجت‌الاسلام سعیدیان، با گرامیداشت دهه فجر و تبریک ولادت حضرت امام محمدباقر (ع) برخی از دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه علم را برشمردند. ایشان از همکاران مرکز تلاشی مضاعف و خالصانه برای رسیدن به اهداف را خواستار شد و بیان داشت: بزرگ‌ترین موفقیت برای سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، تلاش‌های کارکنان در راستای اهداف سازمان است، کما اینکه برای عدم وابستگی کشور به دیگران و حفظ استقلال باید از همه تلاش‌ها جهت ارتقای علم برای بهبود وضعیت اقتصادی مملکت دریغ نکرد. نماينده ولی‌فقیه در سازمان در ادامه افزود: حوزه کشاورزی و تحقیقات آن به‌عنوان مهم‌ترین بخش اقتصادی برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور و ارتقای توانایی ایستادگی در برابر تهدیدهای دشمن، بایستی موردتوجه قرار گیرد.

در این دیدار، دکتر علیرضا قاعدی رئیس مرکز تحقيقات ملي آبزيان آب‌های شور، دکتر اسمعیل زاده حسینی رئیس و حجت‌الاسلام سالاری مسئول دفتر نماینده ولی‌فقیه مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد ایشان را همراهی نمودند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.3.0
    V6.0.3.0