• ساعت : ۱۳:۳۷:۳۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 55
برگزاری مراسم بزرگداشت هفته پژوهش

مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و تقدیر از پژوهشگران برتر مرکز ملی تحقیقات شوری و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد برگزار شد.


مراسم بزرگداشت هفته پژوهش در سالن جلسات مدیریت حفظ نباتات سازمان جهادکشاوزی استان یزد و با حضور دکتر سیدمسعود عظیمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد، دکتر اسماعیل زاده رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی استان یزد، مهندس سجادی پور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان یزد و حجه السلام موسوی مسئول نمانیدگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان یزد و دکتر راد معاون برنامه ریزی و توسعه منابع مرکز ملی تحقیقات شوری برگزار شد.

در ابتدای مراسم حجه السلام موسوی ضمن تبریک میلاد حضرت زینب و روز پرستار، با ذکر اهمیت پژوهش در دین اسلام به بیان احادیثی در مورد پژوهش پرداختند. در ادامه دکتر اسماعیل زاده ضمن خوش آمدگی به مدعوین و حضار به معرفی مرکز تحقیقات کشاورزی استان یزد پرداختند و برخی از دستاوردهای علمی و تحقیقاتی این مرکز را برشمردند. سپس مهندس سجادی پور با تاکید بر توسعه علمی کشاورزی برای رفع نیاز غذایی جامعه اهمیت پژوهش در افزایش تولیدات کشاورزی و دامی را تشریح کردند. دکتر عظیمی معاون استاندار یزد نیز در سخنانی ظرفیت تحقیقات کشاورزی را برای پیشرفت اقتصادی برشمرد و خواستار هماهنگی همه دستگاه ها برای جهش تولید در سال جاری شد.

در پایان، از پژوهشگران برتر مرکز ملی تحقیقات شوری و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد تقدیر شد. دکتر حسین بیرامی به عنوان پژوهشگر هیات علمی برتر و مهندس مهدی شیران تفتی به عنوان محقق برتر از مرکز ملی تحقیقات شوری انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفتند.

امتیاز :  ۲.۰۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

    6.0.3.0
    V6.0.3.0